KURUMSAL

İzmir'de Karşıyaka, Şemikler, Çiğli, Bornova, Bayraklı, Menemen, Buca, Konak ve diğer tüm bölgelerde hurda alım satım ve yıkım-söküm işlerinizi yapmaktayız. Hurda metal, demir, çelik, bakır, krom, alüminyum gibi hurda olarak değerlendirebileceğiniz tüm malzemeleriniz alınır-satılır. Bina, fabrika otel ve benzeri tüm inşaat yıkım söküm işleriniz yapılır. Hızla ve güvenle en iyi fiyat ile işimizi tamamlar, müşteri memnuniyetini ilk planda tutarız. Yıllardır sektörde bulunmamızın verdiği tecrübe ile müşterilerimiz her daim memnun kalmıştır.

Zamanında,verilen günde,disiplinli çalışarak müşterilerimize en güzel hizmeti vermek temel prensiplerimizdir.Yaptığımız her işte kaliteli ve çözüm odaklı olduğumuz için müşteri memnuniyetimiz ön plana çıkmaktadır.
İzmir genelinde hurda alım satımı yapıyoruz. Hurdalarınızı yerinizden aracımızla değerinde alıyoruz.  İzmir'de  her türlü hurda alım-satım ve yıkım söküm işlerini yapmaktayız. Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla gibi ilçelerden hızlı şekilde hurda alımını gerçekleştiriyoruz. 

Eski hurda buz dolabı, çamaşır makinesi, buz dolabı, çamaşır kurutma makinesi, pimapen kapı, pvc kapı, pimapen pencere, pvc pencere, klima, tonajlı plastik, tonajlı gazete kitap, kombi, doğalgaz peteği, kalorifer peteği, radyatör, araba ve motorsiklet aküsü, elektrikli bisiklet aküsü, dinamo,  elektrik motoru, hurda alüminyum jant, tesisat hurdası, hurda buz dolabı motoru, hurda piston ve her türlü hurda veya eski 2. el beyaz eşya değerinde alınır, satılır.

Teneke kutu, beyaz eşya, hurda demir, hurda çelik, alüminyum tel, soyma bakır, tonajlı gazete ve kitap, hurda kablo, sarı hurda, krom, profil gibi hurdalarınızı değerinde yüksek fiyat garantisiyle alıyoruz.

Bina yıkım söküm, fabrika yıkım söküm gibi işleriniz için bizden fiyat almayı unutmayın.

Yıllardır İzmir'de yüksek fiyat ve hızlı hizmet politikamızla hurda sektörüne yön veren bir firmayız. Hemen arayın. 

Copyright © 2020 | İzmir Hurdacı